IMG 1189 kopiew

MICHAELA KLAPKOVÁ MATÚŠOVÁ

předsedkyně představenstva

Mám doma tři raubíře a manžela. V Mateřském centru Kapička jsem se poprvé ocitla se svým nejmladším synem a od té doby zde nacházíme společenské i materiální zázemí v průběhu celého roku. Baví mě cestování, zajímám se o možnosti vzdělávání, někdy i vzdělávám, vymýšlím dobrodružné hry pro kamarády a čas strávený s přáteli upřednostňuji před úklidem. V Od září povedu středeční odpolední hernu Hejbeme se a také se podepisuji se pod úřední dokumenty.

 

JANA JIRÁNKOVÁ

lektorka 

Do mateřského centra jsem začala chodit, abych se seznámila s maminkami a moje děti si vyzkoušely první kamarádství. 

Ve svém zaměstnání hájím zájmy dětí, kterým se štěstí nedostává. Baví mě komunikovat a ráda trávím čas aktivně na výletech se svou rodinou 

Setkávat se se mnou a mým druhorozeným synem Šimonem můžete v čase vyčleněném pro mimiklub. Děti si zacvičí, zaplavou v míčkách a zabaví se na koberci plných hraček. Během roku se budu snažit mimiklub ozvláštnit hosty, kteří pohovoří na naše téma 

tel.776055775 

 IMG 6516 s

 

  

RADKA FRANCOVÁ

lektorka

Jsem maminkou tří dětí, které mě neustále učí, jak být lepším člověkem. Kapička je pro mne příjemným místem, kde se mohou maminky s dětmi setkávat, hrát si, tvořit, sdílet a vzájemně se inspirovat. Od září 2017 se splu setkáme v Lesním klubíku.

tel.608 309 778

 IMG 1139 kopiew

MARKETA PRUNEROVÁ

lektorka.

Ahoj nejen maminky a tatínkové,narodila jsem se v Příbrami a krásy Jičína jsem začala poznávat až na mateřské s dcerou Eliškou (4,5). Díky ní jsem objevila i Kapičku, ve které se teď s dalšími rodiči pravidelně scházíme každý čtvrtek s BATOLÁTKY a v pondělí ve ZPÍVÁNKÁCH, kde nás děti učí, co je život :-) Kromě Elišky si jedinečnost mateřství užívám ještě se synem Štěpánkem (1,5). 

tel.604 114 519

 IMG 1158 kopiew

 

 

LUDMILA BRETOVÁ

lektroka 

Už přes rok a půl mě můj syn Mikuláš provází zcela novým životem mateřství, které mi otevřelo doposud neprobádané vody. Naštěstí je tak skvělým průvodcem, že si toto období nadevše užívám. Oba máme rádi společnost, zpívání, hru na kytaru, bušení do všeho, co jde, tancování, skotačení a veselení se. Pokud jste na tom podobně, rádi se s Vámi budeme společně s lektorkou Markétou potkávat na pondělních "Zpívánkách a tancovánkách". Jako vše v životě vítám tuto novou zkušenost a moc se těším, co všechno se společně s Vámi naučíme. 

tel.777 597 815

 IMG 6467 kopi kopie

ZUZANA VAVŘINCOVÁ

lektorka

Jsem žena, manželka, matka tří dcer. Bydlím na vesnici se svojí rodinou a zvířenou. Ráda zpívám a hraju na různé nástroje, ale taky mne baví tvoření všeho druhu (šití, malování, skládání z papíru…). Ráda čtu knížky pro děti, střílím z luku, hraju volejbal, plavu. Odpočívám v lese. 

Akce a herny v Kapičce se svými dcerami navštěvuji už čtyři roky a stále se sem rády vracíme. Letos povedu Lesní klubík a Angličtinu pro děti.

tel.777 679 761 

 IMG 9350

SOŇA ŠAFKOVÁ

lektorka

do MC jsem začala chodit s dcerou Anežkou, připravuji pro rodiče a děti výtvarné a kreativní dílny z různých materiálů, provázím děti v kroužku šikovných dětiček při objevování nových výtvarných technik, ve "zvykáčku" zaměstnávám Vaše děti, aby si nestýskaly.

 

Kontakt

Mateřské centrum Kapička

17. listopadu 1074

506 01 Jičín

tel.:  777 095 997

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

facebook-tmavý 

Anketa

kapicka