Z organizačních důvodů Vás prosíme o předběžné přihlašování na jednotlivé akce. Děkujeme!

 

Út

23.1.

16:00

MANIPULACE S MIMINKY - praktické ukázky a doporučení zacházení s miminkem, jež je v souladu s jeho potřebami a podporuje jeho psychomotorický vývoj, lektorka Jana Lachmanová.

Přihlašujte se, prosím.

Út

30.1.

10:00

PSYCHOMOTORICKÝ VÝVOJ - vývoj dítěte do 1 roku věku z pohledu fyzioterapeutky, praktická doporučení, ukázky, konzultace. Zařazeno do pravidelného programu Mimiklubu, fyzioterapeutka Simona Crhová.

Přihlašujte se, prosím.

Út

30.1.

15:00

MÍČKOVÁNÍ - fyzioterapeutická metoda jako podpora léčby dětí - kašel, uvolnění svalů hrudníku, praktický seminář, fyzioterapeutka Simona Crhová.

Přihlašujte se, prosím.

Čt

1.2

16:00

JAK VÉST DĚTI K OPRAVDOVÝM HODNOTÁM -   zabýváte se otázkou, jakým způsobem vychovávat dítě, abychom podporovali jeho dobré vlastnosti? Jak podpořit dítě v jeho harmonickém vývoji, jak předcházet konfliktům, hádkám a nedorozuměním? Jaké jsou přirozené vývojové stupně dítěte a jaký přístup ze strany rodičů v daném období používat? Odpoví Vám psychoterapeut a spec. pedagog Bc. Pavel Kalpakcis.

Přihlašujte se, prosím.

KURZY

Čt

pravidelně

14:00 – 15:00

ORIENTÁLNÍ TANEC pro maminky s dětmi v šátku - krása a ladnost s miminkem na těle. Pohyb není to jediné, co si na lekcích užijete, také příjemnou atmosféru, sdílení s ostatními i s lektorkou Martinou Ahmed. Kurz je koncipován na 10 lekcí a cena za lekci činí 90 Kč.

Přihlašujte se, prosím. Dotazy zodpoví Martina - tel.:605916889.

So

20.1.

10:00 – 13:00

POVÍDÁNÍ S PORODNÍMI ASISTENTKAMI - poradna porodní asistentky (kdo je porodní asistentka a proč je dobré mít svoji PA po celou dobu těhotenství); Informované povědomí o fyziologii a patologii těhotenství a porodu; Porod jako životní příběh; Jak si správně vytvořit porodní plán (co si přeji a co mohu) a vybrat porodnici; Práce se strachem a stresem z porodu – mýty o porodu; Dech jako hlavní pomocník při porodu a vnitřní napojení na dětátko; Mapování bříška u žen nad 36. týden těhotenství; Prevence močové inkontinence po porodu; Otevřená diskuse, osobní konzultace dle potřeb a zájmu.

Celým seminářem vás budou provázet zkušené porodní asistentky: Mgr.Irena Raisnerová a Denisa Mlynáriková, DiS. Drobné občerstvení zajištěno. Cena 500 Kč (pro páry i jednotlivce).

Přihlašujte se, prosím.

Út
10x

1.lekce
23.1.

ZDRAVOTNÍ CVIČENÍ SE ZAMĚŘENÍM NA PÁNEVNÍ DNO - cílem kurzu je trénink pánevního dna za účelem prevence inkontinence a ostatních poruch způsobených nedostatečnou funkčností svalů pánevního dna. účastníci obdrží seznam hlavních zásad chování a popis cviků vhodných pro domáci cvičení. Kurz nevyžaduje žádné předchozí znalosti. Lektorky: Ema Čapková a Sara Podhrazsky.

DOPOLEDNÍ VARIANTA S HLÍDÁNÍM:
10 x vždy v úterý od 11.30 do 12.30 hodin   - hlídání dětí zajištěno, první lekce 23.1.

VEČERNÍ VARIANTA:
10 x vždy v úterý od 18.30 do 19.30 hodin, první lekce 23.1.

Přihlašujte se, prosím.

Kontakt

Mateřské centrum Kapička

17. listopadu 1074

506 01 Jičín

tel.:  777 095 997

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

facebook-tmavý 

Anketa

kapicka